top of page

JEDNOTKA 102

Screenshot 2023-06-26 at 15.01.38.png

CENA
na dotaz

102.png

Velký apartmán na týdenní pobyty s rodinou, ale i jako investice. Dostatek prostoru pro všechny.

ROK_4.png
Screenshot 2023-06-26 at 15.03.12.png

NÁZEV JEDNOTKY

102

UMÍSTĚNÍ

1. PODLAŽÍ

DISPOZICE

3 + KK

PODLAHOVÁ PLOCHA

59,45m²

ORIENTACE

JV

102.png

domov na horách nikdy nebyl blíže 

Skvělé možnosti sportovního vyžití v blízkém skiareálu Harrachov nebo na sjezdovkách přímo u apartmánu. Po lyžování na Vás čeká perfektně vyhřátá privátní sauna a výhled z Vašich oken na zasněžené kopce se nikdy neomrzí. V létě si pak vychutnáte nespočet výletů do okolí a soukromí útulných  teras přímo vybízí k romantickým večeřím. Aparmány Johann Karl v Rokytnu se zaručeně stanou Vaším druhým domovem - domovem na horách.

VIZO5.jpg
VIZO4.jpg

S RESPEKTEM K MÍSTU, HISTORII I PŘÍRODĚ

Naši architekti si dobře uvědomují historický význam budovy i její rázovitý význam v okolí. Proto jsme rekonstrukci pojali maximálně šetrně. Tam kde to jde, používáme lokální materiály a společně s našimi klienty ladíme každý apartmán do posledního detailu. Díky spolupráci s prověřeným architektonickým studiem DWG vzniká v Rokytnu soubor luxusních, avšak neokázalých apartmánů, které vynikají vzdušností, nadčasovou elegancí a pohodlím. Dřevěné prvky historické roubené stavby skvěle doplňují kovovo-skleněné elementy, které spolu s  kvalitním dřevem vytváří opravdu útulné prostředí, kam budete rádi odjíždět znovu a znovu. Velkoryse pojaté společné prostory zajistí dostatek prostoru pro Vaše sportovní vybavení a soukromé parkovací místo Vám zaručí hladký příjezd i o rušném zimním víkendu.

PODOBNÉ VOLNÉ BYTY

DOMLUVTE SI S NÁMI SCHŮZKU,
RÁDI VÁM PROJEKT PŘEDSTAVÍME

Každému zájemci se bude věnovat náš profesionální tým. Pomůžeme Vám vybrat vhodný apartmán, provedeme Vás lokalitou a samozřejmě vyřídíme financování.

bottom of page